Hakkımızda

AKBULUT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ uzun yıllara dayalı olan bilgi ve tecrübelerini siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti, yüksek kalite ve gizlilik anlayışı ile doğru, dürüst, titiz ve zamana uygun olarak; İthalat, İhracat, Transit, Geçici Giriş-Çıkış ve diğer tüm gümrükleme işlemlerini Gümrük Müşavirliğinin gerektirdiği mesleki sorumluluklara uygun olarak hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.

             İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan Akbulut Gümrük Müşavirliği, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Gümrük Müşavirliği mesleğinin saygınlığının korunması gerektiğine olan inancımız doğrultusunda hizmet tedarikindeki en önemli unsurun insan, iletişim ve teknoloji olduğunun bilinciyle çalışanlarımızın eğitimine, dikkatli davranmasına, iş, toplum, ahlaki, idari ve mali zorunlulukları yerine getirmeyi kendisine görev bilmiştir. Bu doğrultuda, yola çıktığımız firmaların güvenilirliği, imzamızı attığımız işlerin doğruluğunun temel ilkesi olacaktır.

MİSYON: Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bilgi ve hizmeti karşılıklı Güven ve Dostlukla sağlamak

VİZYON: Değişen, Gelişen ve Büyüyen Dünya ticaretinde siz değerli müşterilerimizi hedeflerine zamanında ulaştıracak bir marka yaratmak.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

  • Hızlı ve güvenilir hizmet
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Doğru analiz, yaratıcı çözüm
  • Deneyimli kadro, çağdaş iş anlayışı
  • Toplum ve çevreye duyarlı olma